Home

בהתאם לכך לעשות פיקניק מתעקש cyklisticky mistr sveta 2019 כדור הים התיכון עץ אורן

Samozřejmě chci vyhrát, věří si Evenepoel před obhajobou  Lutych-Bastogne-Lutych | RoadCycling.cz - silniční cyklistika na webu
Samozřejmě chci vyhrát, věří si Evenepoel před obhajobou Lutych-Bastogne-Lutych | RoadCycling.cz - silniční cyklistika na webu

Jumbo-Visma musí improvizovat. Gesink a Foss onemocněli a nepomohou  Rogličovi | RoadCycling.cz - silniční cyklistika na webu
Jumbo-Visma musí improvizovat. Gesink a Foss onemocněli a nepomohou Rogličovi | RoadCycling.cz - silniční cyklistika na webu

První cyklistický monument ovládl van der Poel. Vstoupil do síně slávy -  Seznam Zprávy
První cyklistický monument ovládl van der Poel. Vstoupil do síně slávy - Seznam Zprávy

Tour de France 2022 - 10 největších hvězd

Evenepoel načal Giro jasným vítězstvím v úvodní časovce, Černý skončil  dvaačtyřicátý | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Evenepoel načal Giro jasným vítězstvím v úvodní časovce, Černý skončil dvaačtyřicátý | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Aspoň jednu etapu a bodovací soutěž, přeje si Pedersen před startem Gira |  RoadCycling.cz - silniční cyklistika na webu
Aspoň jednu etapu a bodovací soutěž, přeje si Pedersen před startem Gira | RoadCycling.cz - silniční cyklistika na webu

Prolog závodu Kolem Romandie má českého vítěze. Černý v něm porazil i mistra  světa – ČT sport – Česká televize
Prolog závodu Kolem Romandie má českého vítěze. Černý v něm porazil i mistra světa – ČT sport – Česká televize

Na letošním Giru se představí dva čeští cyklisté. Hirt a Černý se pokusí  Evenepoela dotáhnout k triumfu | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Na letošním Giru se představí dva čeští cyklisté. Hirt a Černý se pokusí Evenepoela dotáhnout k triumfu | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Van der Poel vyhrál poprvé v kariéře cyklistický monument Paříž-Roubaix -  Sport.cz
Van der Poel vyhrál poprvé v kariéře cyklistický monument Paříž-Roubaix - Sport.cz

Van der Poel vyhrál na Tour druhou etapu a dočkal se vysněného žlutého  trikotu | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Van der Poel vyhrál na Tour druhou etapu a dočkal se vysněného žlutého trikotu | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Druhý ročník unikátního závodu L'Etape je za dveřmi, fanoušci cyklistiky si  pod záštitou ŠKODA AUTO znovu užijí světovou atmosféru - Škoda Storyboard
Druhý ročník unikátního závodu L'Etape je za dveřmi, fanoušci cyklistiky si pod záštitou ŠKODA AUTO znovu užijí světovou atmosféru - Škoda Storyboard

Evenepoelovi na Giru pomohou Češi Hirt a Černý | RoadCycling.cz - silniční  cyklistika na webu
Evenepoelovi na Giru pomohou Češi Hirt a Černý | RoadCycling.cz - silniční cyklistika na webu

Cyklistický mistr světa Valverde plánuje skončit až v roce 2021, kdy mu  bude 41 let | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Cyklistický mistr světa Valverde plánuje skončit až v roce 2021, kdy mu bude 41 let | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Z Velké Bíteše do Brna a zpět. Na jarní klasice se představí Bárta i český  mistr - Brněnský deník
Z Velké Bíteše do Brna a zpět. Na jarní klasice se představí Bárta i český mistr - Brněnský deník

Záhada jménem Sagan. Možná za to může covid, možná noční výstřelky - Seznam  Zprávy
Záhada jménem Sagan. Možná za to může covid, možná noční výstřelky - Seznam Zprávy

UAE Tour 2023 - cyklistika ᐈᐈ etapy, program ☀️ výsledky | BetArena.cz

Český svaz cyklistiky / Czech cycling federation (@czechcycling) / Twitter

Cyklistická Slavia vstupuje do roku 2019 a vrací se VC Temelína |  RoadCycling.cz - silniční cyklistika na webu
Cyklistická Slavia vstupuje do roku 2019 a vrací se VC Temelína | RoadCycling.cz - silniční cyklistika na webu

Vítejte v obchodě FC Bike Import - FC Bike Import

Černý porazil mistra světa o tři desetiny sekundy a vyhrál prolog Okolo  Romandie! | RoadCycling.cz - silniční cyklistika na webu
Černý porazil mistra světa o tři desetiny sekundy a vyhrál prolog Okolo Romandie! | RoadCycling.cz - silniční cyklistika na webu

V Praze na Strahově se uskutečnil velký cyklistický podnik na závěr  silniční sezóny | Sportovní klub cyklistů Praha
V Praze na Strahově se uskutečnil velký cyklistický podnik na závěr silniční sezóny | Sportovní klub cyklistů Praha

Cyklistický závod pro děti bude mít v... - Pražská padesátka | Facebook

Porušil mistr světa v cyklistice karanténu? Chlubil se fotkou, pak raději  smazal všechny důkazy | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Porušil mistr světa v cyklistice karanténu? Chlubil se fotkou, pak raději smazal všechny důkazy | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Kritické přetížení organismu. Syndrom vyhoření pronásleduje vrcholové  sportovce | Radio Wave
Kritické přetížení organismu. Syndrom vyhoření pronásleduje vrcholové sportovce | Radio Wave

Elkov Author pojede jako první ryze český cyklistický tým časovku družstev  na mistrovství světa | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Elkov Author pojede jako první ryze český cyklistický tým časovku družstev na mistrovství světa | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Cyklistický talent Michal Kukrle: Sedí mi kratší kopce a ideálně, když jsou  naskládané hned po sobě | Hradec Králové
Cyklistický talent Michal Kukrle: Sedí mi kratší kopce a ideálně, když jsou naskládané hned po sobě | Hradec Králové